Propagandahuset pĂ„ Bryne.

GlĂždefisk ligger et steinkast fra togstasjonen, med p-plasser like utenfor lokalene. Velkommen – pĂ„ dĂžra, pĂ„ trĂ„den, pĂ„ mail.


Atle Jerstad
daglig glĂžder
telefon (+47) 951 79 394
atle@glodefisk.no

– MarkedsrĂ„dgiving
– Konseptutvikling
– Tekst


Rune Langemyhr
markedsglĂžder
telefon (+47) 930 14 981
rune@glodefisk.no

– MarkedsrĂ„dgiving
– Strategi
– Konseptutvikling


SynnĂžve Goldfine
markedsglĂžder
telefon (+47) 418 52 507
synnove@glodefisk.no

– MarkedsrĂ„dgiving
– RĂ„dgiving sosiale medier
– RĂ„dgiving digitale medier


Per Andersen
markedsglĂžder
telefon (+47) 402 41 184
per@glodefisk.no

– RĂ„dgiving sosiale medier
– RĂ„dgiving digitale medier
– Konseptutvikling


Steven Goldfine
kreativ glĂžder
telefon (+47) 916 38 451
steven@glodefisk.no

– Konseptutvikling
– Identitetsutvikling
– Grafisk design


Katrine Fredriksen
visuell glĂžder
telefon (+47) 412 14 537
katrine@glodefisk.no

– Identitetsutvikling
– Grafisk design


Kristin NevĂžy Meland
visuell glĂžder
telefon (+47) 922 91 819
kristin@glodefisk.no

– Grafisk design
– Fotografering





Adresse
Torggata 2
4340 Bryne

GlĂždefisk